Hakkımızda

Az zamanda çok iş başardık.

Kurucusu yazılım mühendisi, nadir yazılım şirketlerinden biri olan Niximera 15 yılı aşkın tecrübemiz ve zoru başardığımız projelerimiz ile piyasanın gözdesi olmaya devam ediyoruz. Meraklısı için kuruluş amacımızın bir kısmı hemen yan tarafta;

Haksız kazanç. Yazılım şirketleri isteklerinizi dinleyip, kullanmayacağınız modüleri ekleyip fazla para talep ediyorlar. Esnaf şikâyetçi. Özellikle kobiler yazılım şirketlerinin söz verdiklerini yapmadıklarını belirtiyorlar. Bu ve buna benzer durumları düzeltmek en önemli amacımız.

Basit projelerden milyonlarca dolar kazanıp parsoneline asgari maaş ve sahte gelecek vaadlerinde bulunan şirketlerden değiliz. Kazançlar eşit. Verileriniz şifreli algoritmalarımız tarafından korunmaktadır. Biz dahil kimse verilerinizi görüntüleyememektedir. Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Bu yüzden proje tesliminden sonraki 3 ay ücretsiz onarım hizmeti sunuyoruz. Faturasız iş isteyenleri geri çeviriyoruz. En başta dediğimiz gibi, genç bir şirketiz ancak 15 yıllık tecrübelerimizi işimize yansıtarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Tecrübelerimize ortak olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Güven ve dürüst iş görevimiz.

Ofisimiz malesef boş

Fakat dezenfekte edildi. Pandemi sebebiyle herkes evinde çalışıyorlar. Canlı bağlantılar ile müşterilerimize çözümler getçekleştiriyoruz. Sizde bize ulaşmak için aşağıdaki discord, skype veya whatsapp adreslerimizden ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda dönüş yapacağımızdan emin olaiblirsiniz.

Ofizimize ve çalışma arkadaşlarımıza kavuşmayı çok istiyoruz. Siz de sevdiklerinize bir an önce kavuşmak istiyorsanız mümkün olduğunca evde kalın. Maskesiz evden çıkmayın. Bu can sıkıcı durumu en kısa zamanda atlatacağız. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Niximera, müşterilerin dijital evrim yolculukları sırasında her zaman ortaya çıkan karmaşık sorunları çözmelerine yardımcı olan en son mühendislik çözümleri sunan butik bir dijital dönüşüm danışmanlığı ve yazılım geliştirme şirketidir. Birinci sınıf markalar için vizyoner ve güvenilir bir yazılım mühendisliği ortağıyız.