Niximera Logo
Müşteri Paneli

Hakkımızda

Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Lütfen aşağı kaydırınız.

Programlama Ekibi

Ekibimiz, sağlam, güvenilir ve son derece etkili yazılım çözümleri sunmak için platformları ve en yeni yöntemleri kullanarak müşterilerimize yıllarca değer katar.

Kalite Güvencesi

Sıkı kalite kontrolü, kalite çözümlerimizin temellerinden biridir. Kalite Güvence bölümü bağımsız olarak çalışır ve hem Syberry içinde hem de harici müşterilerimiz için ayrı bir hizmet olarak hizmetler sunar.

Niximera Ofis

Ürün Geliştirme

A'dan Z'ye yazılım ürünleri oluşturmaktan sorumlu ayrı bir bölümümüz var ve bu süreçteki her bir öğeye değer katıyoruz. Müşterilerimizin işlerini üstün danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetleriyle dönüştürmeye yardımcı olarak dijital çağda rekabet edebilir hale getiriyoruz.

Niximera Akademi

Çalışanlarımızın niteliklerini geniş uygulama deneyimlerine öğrenme sürecini ekleyerek sürekli olarak sürdürüyor ve geliştiriyoruz. Mühendislerimizin çoğu en azından birkaç teknolojiyi biliyor ve işlerinde tüm teknolojik yenilikleri kullanıyor.

Avantajlarımız

Niximera, müşteri odaklı bir "hizmet" anlayışına sahip bir şirkettir. Hizmetinizdeyiz. Önderlik edebilir veya takip edebiliriz. Ana hedefimiz, günümüzün BT pazarında en yüksek kalite standartlarını ve en iyi uygulamaları sürdürmektir.

Niximera Toplantı

Az zamanda çok iş başardık.

Kurucusu yazılım mühendisi, nadir yazılım şirketlerinden biri olan Niximera 15 yılı aşkın tecrübemiz ve zoru başardığımız projelerimiz ile piyasanın gözdesi olmaya devam ediyoruz.

Haksız kazanç. Yazılım şirketleri isteklerinizi dinleyip, kullanmayacağınız modüleri ekleyip fazla para talep ediyorlar. Esnaf şikâyetçi. Özellikle kobiler yazılım şirketlerinin söz verdiklerini yapmadıklarını belirtiyorlar. Bu ve buna benzer durumları düzeltmek en önemli amacımız.

Basit projelerden milyonlarca dolar kazanıp parsoneline asgari maaş ve sahte gelecek vaadlerinde bulunan şirketlerden değiliz. Kazançlar eşit. Verileriniz şifreli algoritmalarımız tarafından korunmaktadır. Biz dahil kimse verilerinizi görüntüleyememektedir. Mükemmeli yaparız demiyoruz ama işimizi titizlikle yapıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Bu yüzden proje tesliminden sonraki 3 ay ücretsiz onarım hizmeti sunuyoruz. Faturasız iş isteyenleri geri çeviriyoruz. En başta dediğimiz gibi, genç bir şirketiz ancak 15 yıllık tecrübelerimizi işimize yansıtarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Tecrübelerimize ortak olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Niximera
Niximera Ofis

Ofisimiz malesef boş

Fakat dezenfekte edildi. Pandemi sebebiyle herkes evinde çalışıyorlar. Canlı bağlantılar ile müşterilerimize çözümler getçekleştiriyoruz. Sizde bize ulaşmak için aşağıdaki discord, skype veya whatsapp adreslerimizden ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda dönüş yapacağımızdan emin olaiblirsiniz.

Ofizimize ve çalışma arkadaşlarımıza kavuşmayı çok istiyoruz. Siz de sevdiklerinize bir an önce kavuşmak istiyorsanız mümkün olduğunca evde kalın. Maskesiz evden çıkmayın. Bu can sıkıcı durumu en kısa zamanda atlatacağız. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Güçlü iş ilişkilerinin güven ve güvenilirlik üzerine kurulduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, projenizin her aşamasında adil, şeffaf fiyatlandırma sunuyoruz.

Büyüyen girişimlerden orta ölçekli işletmelere ve kurumsal düzeydeki endüstri liderlerine kadar her şekil ve büyüklükteki şirketler için 150'den fazla özel yazılım uygulaması oluşturduk.

Sağlık hizmetleri, enerji, petrol ve gaz, eğlence, ulaşım ve nakliye, toptan ve perakende, finans ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı sektördeki işletmeler için özel uygulamalar geliştirdik.

Telif Hakkı © 2020 / Niximera Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir.
Yukarı